Aeotec Water Sensor 7, Z-Wave Plus | AEOTEC | Water Sensor 7, Z-Wave Plus
- Preces kods: 402502
- EAN: 1220000016705
- MPN: AEOEZWA018
22.26€
Bez nodokļa: 18.40€
| Ražotājs | AEOTEC |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Water Sensor 7, Z-Wave Plus |
| Gross depth (mm) | 33.00 mm |
| Gross height (mm) | 73.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2989 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Citas funkcijas | Built with Z-Wave 700 series - higher range, more efficient and better performance compared to older generation series. Sensor probe for the detection of leaks in difficult to access areas. Wireless technology: Z-Wave Plus V2. Wireless technology: Z-Wave Plus V2. SmartStart enabled. S2 Security |
| Jaudas avots | Battery powered (1x ER14250) |