Aeotec Water Leak Sensor, Zigbee | AEOTEC
- Preces kods: 428108
- EAN: 4251295701660
- MPN: GP-AEOWLSEU
29.75€
Bez nodokļa: 24.59€
| Ražotājs | AEOTEC |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 54.00 mm |
| Gross height (mm) | 66.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2694 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.05 kg |