Aeotec TriSensor 8, Z-Wave | AEOTEC
- Preces kods: 428112
- EAN: 1220000017276
- MPN: AEOEZWA045
43.75€
Bez nodokļa: 36.16€
| Ražotājs | AEOTEC |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 68.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2396 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.07 kg |