Skullcandy | Earbuds with Microphone | JIB
- Preces kods: 418986
- EAN: 878615092471
- MPN: S2DUY-L675
8.34€
Bez nodokļa: 6.89€
| Ražotājs | Skullcandy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Krāsa | Miami |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Producer product name | JIB |
| Producer product family | Earbuds with Microphone |
| Konektora veids | Wired |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3857 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.05 kg |
| Track control | Yes |
| trokšņu slāpēšana | Noise Isolating Fit |
| Call control | Yes |