AMD Ryzen 5 7500X3D | AM5 | Processor threads 12 | AMD | Processor cores 6
- Preces kods: 498456
- EAN: 730143318167
- MPN: 100-100001904WOF
272.54€
Bez nodokļa: 225.24€
| Ražotājs | AMD |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 132.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 640 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Procesors | Ryzen 5 7500X3D |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora tips | AMD |
| Procesora pavedieni | 12 |
| Procesora ligzda | AM5 |