Fury PC Case | SHOBO SH4F | Black | Midi-Tower
- Preces kods: 425538
- EAN: 5901969444353
- MPN: NFO-2154
49.91€
Bez nodokļa: 41.25€
| Ražotājs | Fury |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 386.00 mm |
| Gross height (mm) | 448.00 mm |
| Gross width (mm) | 204.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 7.61 kg |
| Net weight | 4.61 kg |
| Producer product name | SHOBO SH4F |
| Producer product family | PC Case |
| Formas faktors | Midi-Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |