Fury | Gaming Headset | Raptor | Wired | On-Ear
- Preces kods: 306961
- EAN: 5901969425550
- MPN: NFU-1584
12.73€
Bez nodokļa: 10.52€
| Ražotājs | Fury |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Savienojuma veids | Wired |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| Producer product name | Raptor |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Gross depth (mm) | 192 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.004224 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 35 g |
| Palette Qty | 409 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.19 kg |
| Konektora veids | 3.5 mm, USB |
| Citas funkcijas | 98 dB dynamic range, 32 Ohm impedance; LED backlighting |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Krāsa | Black/Blue |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Microphone sensitivity | -38DB |
| Frekvences reakcija | 15-25000 Hz |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Ierīces savienojamība | Wired |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |