Fury | Gaming Headset | Natec Fury Phantom | Headband/On-Ear
- Preces kods: 320074
- EAN: 5901969426496
- MPN: NFU-1679
11.31€
Bez nodokļa: 9.35€
| Ražotājs | Fury |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Valkāšanas veids | Headband/On-Ear |
| Producer product name | Natec Fury Phantom |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Gross depth (mm) | 209.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 435 pcs |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Konektora veids | USB, 3.5 mm |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Microphone sensitivity | -54 dB |
| Draivera lielums | 40 mm |
| Iespējas | Stereo audio system; Extra soft cotton material |
| Ierīces savienojamība | Wired |
| Savietojamība | Playstation 4, XBOX, Nintendo Switch |
| Austiņu frekvence | 20-20k Hz |
| Iluminācija | RGB |