IRIS IRIScan Visualizer 7 Dyslexic | Document camera
- Preces kods: 451798
- EAN: 5420079901438
- MPN: 464665
155.73€
Bez nodokļa: 128.70€
| Ražotājs | IRIS |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 87.00 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 829 pcs |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Net weight | 0.41 kg |
| Producer product name | IRIScan Visualizer 7 Dyslexic |
| Citas funkcijas | The Dyslexic version is delivered with Readiris Dyslexic 2.0 additionally |
| Skenera veids | Document camera |
| Maksimālais papīra izmērs | A3 |