IRIS IRIScan | Desk 7 Pro | Document scanner
- Preces kods: 455831
- EAN: 5420079901339
- MPN: 464415
279.51€
Bez nodokļa: 231.00€
| Ražotājs | IRIS |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 400 mm |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1800 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Tare weight (kg) | 1.86 kg |
| Volume (m3) | 0.05984 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Gross weight | 2.52 kg |
| Net weight | 0.66 kg |
| Producer product name | Desk 7 Pro |
| Producer product family | IRIScan |
| Skenera veids | Document scanner |
| Interfeiss | USB Type-C |
| Maksimālais papīra izmērs | A3 |