IRIS IRISPen Air 8 | Handheld
- Preces kods: 463676
- EAN: 5420079901070
- MPN: 463243
173.03€
Bez nodokļa: 143.00€
| Ražotājs | IRIS |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 455.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | IRISPen Air 8 |
| Skenera veids | Handheld |