Sharp 32HA1205E | 32 | HD | Black
- Preces kods: 475230
- EAN: 5905683272353
- MPN: 32HA1205E
146.05€
Bez nodokļa: 120.70€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 108.00 mm |
| Gross height (mm) | 485.00 mm |
| Gross width (mm) | 788.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 850.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Gross weight | 4.60 kg |
| Net weight | 3.50 kg |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Producer product name | 32HA1205E |
| Ekrāns | 1366 x 768 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 80 cm |
| HD veids | HD |
| Displeja diagonāle | 32 |
| Smart TV | No |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | No |