Sharp 2.0 Soundbar | HT-SB145 | 150 W | Bluetooth | Black | Wireless connection
- Preces kods: 489184
- EAN: 4550556175050
- MPN: HT-SB145
70.00€
Bez nodokļa: 57.85€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 950.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1032.00 g |
| Plastic (No PET) | 258.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.29 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 150 pcs |
| Gross weight | 2.69 kg |
| Net weight | 1.40 kg |
| Producer product name | HT-SB145 |
| Producer product family | 2.0 Soundbar |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Jauda | 150 W |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Ūdensnecaurlaidīgs | No |