Marley | Earbuds | Smile Jamaica | Wired | In-ear | Microphone | Red
- Preces kods: 356686
- EAN: 846885010310
- MPN: EM-JE041-RD
20.49€
Bez nodokļa: 16.93€
| Ražotājs | Marley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Smile Jamaica |
| Producer product family | Earbuds |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.036 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Tare weight (kg) | 0.022 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6982 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.014 kg |
| Draivera lielums | 9.2 mm |
| Citas funkcijas | Features 9mm dynamic drivers for exceptional audio clarity and maximum bass; 2 size ear tips made from our soft and eco-friendly REGRIND™ silicone which gently form to the shape of your ear |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Pilna pretestība | 18 Ω |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Valkāšanas veids | In-Ear |
| Produkta krāsa | Red |
| Galviņas izmēri | 9.2 mm |