Marley Turntable | Stir It Up Lux | Wireless Turntable
- Preces kods: 434047
- EAN: 846885010976
- MPN: EM-JT010-SB
409.94€
Bez nodokļa: 338.79€
| Ražotājs | Marley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 415.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 970.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.97 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Net weight | 4.53 kg |
| Producer product name | Stir It Up Lux |
| Producer product family | Turntable |
| Tips | Wireless Turntable |
| Dimensijas (WxDxH) | 420 x 348 x 105 mm |
| USB pieslēgvieta | No |
| Bluetooth | Yes |