Marley | Earbuds | Smile Jamaica
- Preces kods: 303669
- EAN: 846885008393
- MPN: EM-JE041-SBC
20.49€
Bez nodokļa: 16.93€
| Ražotājs | Marley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Smile Jamaica |
| Producer product family | Earbuds |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.036 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Net weight | 0.014 kg |
| Packing quantity | 32 pcs |
| Paper/Pasteboard | 22 g |
| Tare weight (kg) | 0.022 kg |
| Volume (m3) | 0.0002475 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Gross depth master carton | 280 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Net weight master carton | 1.152 kg |
| Tare weight master carton | 0.141 kg |
| Palette Qty | 3904 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Citas funkcijas | 9mm dynamic driver. In-line microphone with 1-button remote. Noise-isolating design. 2 size silicone ear gels (S, M). Durable, woven, tangle-free cable. L-shaped gold plated stereo plug. |
| Tips | In-ear |
| Krāsa | Signature Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |