Elgato Network Dock For Stream Deck
- Preces kods: 494329
- EAN: 840440404965
- MPN: 10GBW9901
97.43€
Bez nodokļa: 80.52€
| Ražotājs | Elgato |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 59.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross width (mm) | 79.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1802 pcs |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Citas funkcijas | Network Dock breaks the USB barrier with Ethernet and PoE support, so you can power, mount, and deploy Stream Deck in new ways - no PC nearby, no clutter in sight. |
| Producer product name | Network Dock For Stream Deck |