Elgato XLR Dock MK.2 for Stream Deck + | Elgato
- Preces kods: 605808
- EAN: 0840440498414
- MPN: 10GBQ9901
147.23€
Bez nodokļa: 121.68€
| Ražotājs | Elgato |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 152.00 mm |
| Gross height (mm) | 93.00 mm |
| Gross width (mm) | 173.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Net weight | 0.37 kg |