Elgato | ELGATO Cam Link 4K
- Preces kods: 324415
- EAN: 843591022729
- MPN: 10GAM9901
113.63€
Bez nodokļa: 93.91€
| Ražotājs | Elgato |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | ELGATO Cam Link 4K |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Volume (m3) | 0.0006825 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2532 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.128 kg |
| Ierīces savienojamība | HDMI in , USB out |