AYI | Robot Lawn Mower Cutting Blades and Screws, 3 pcs.
- Preces kods: 330888
- EAN: 5060894981262
- MPN: DM2SP0003
6.26€
Bez nodokļa: 5.17€
| Ražotājs | AYI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Cutting Blades and Screws, 3 pcs. |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.000052 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 33231 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.026 kg |
| Net weight | 0.025 kg |