Eaton 3P Ellipse 900 USB DIN | 900 VA | 540 W
- Preces kods: 470580
- EAN: 3553340621352
- MPN: 3P900UD
176.50€
Bez nodokļa: 145.87€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 3P Ellipse 900 USB DIN |
| Ietilpība | 540 W |
| Kapacitāte | 900 VA |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 263.00 mm |
| Gross width (mm) | 81.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Net weight | 4.40 kg |
| Akumulatora garantija | 24 mēnesis(i) |
| UPS topoloģija | Off line |