Intel 245KF | Intel Core Ultra 5
- Preces kods: 455120
- EAN: 5032037282109
- MPN: BX80768245KF
211.63€
Bez nodokļa: 174.90€
| Ražotājs | Intel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 857 pcs |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.32 kg |
| Procesors | 245KF |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 5 |