Energy Sistem | Earphones | Senshi Eco | Wireless | In-ear | Microphone | Wireless
- Preces kods: 405733
- EAN: 8432426457137
- MPN: 457137
49.67€
Bez nodokļa: 41.05€
| Ražotājs | Energy Sistem |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Senshi Eco |
| Microphone | Yes |
| Producer product family | Earphones |
| Savienojuma veids | Wireless |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | Yes |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2824 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Frekvences diapazons | 20-20000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -42 dB ± 3 dB |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Baterijas tips | LiPo |
| Baterijas spriegums | 3.7 V |
| Baterijas darbības laiks | 5 h |
| Baterijas uzlādes laiks | 1.5 h |
| Savietojamība | Mac/PC Windows/Smartphone/Tablet/TV |
| Mikrofona frekvence | 100-10000 Hz |
| Materiāls | 100% recycled plastic |