Energy Sistem Headphones | Power Sport | Built-in microphone | Bluetooth | Black/Red
- Preces kods: 450913
- EAN: 8432426458684
- MPN: 458684
49.36€
Bez nodokļa: 40.79€
| Ražotājs | Energy Sistem |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 288 pcs |
| Net weight | 0.20 kg |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Producer product name | Power Sport |
| Producer product family | Headphones |
| Playback control | Yes |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB ± 3 dB |
| Krāsa | Black/Red |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |