OnePlus 80W Power Adapter Type-C + Type-A)
- Preces kods: 458189
- EAN: 6921815627203
- MPN: 5461100597
44.59€
Bez nodokļa: 36.85€
| Ražotājs | OnePlus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 67.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 24.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4566 pcs |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Producer product name | 80W Power Adapter Type-C + Type-A) |
| Produkta krāsa | White |