Motorola 5" Monitor With AI and Stargrip | PIP1710 Connect
- Preces kods: 494590
- EAN: 5055374715925
- MPN: 5055374715925
259.53€
Bez nodokļa: 214.49€
| Ražotājs | Motorola |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 162.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 328.00 g |
| Plastic (No PET) | 82.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| TI weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 256 pcs |
| Gross weight | 1.22 kg |
| Net weight | 0.81 kg |
| Citas funkcijas | BeyondCry – cry detect and translation; 5.0” HD touchscreen full color display; Full HD 1080p camera with remote pan, tilt and auto night vision; 4 x digital zoom; Portable monitor with up to 10 hours battery life; Two-way talk; Room temperature monitoring; Extended 300m range; Flexible mounting options |
| Producer product name | PIP1710 Connect |
| Producer product family | 5" Monitor With AI and Stargrip |