Motorola Universal Stargrip
- Preces kods: 494744
- EAN: 5055374716229
- MPN: 5055374716229
20.75€
Bez nodokļa: 17.15€
| Ražotājs | Motorola |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 667 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | Universal Stargrip |