CSB Battery | GP12170B1 12V 17Ah
- Preces kods: 413251
- EAN: 4772081010419
- MPN: GP12170B1
52.93€
Bez nodokļa: 43.74€
| Ražotājs | CSB Battery |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | GP12170B1 12V 17Ah |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| TI weight (kg) | 2.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 415 pcs |
| Gross weight | 2.41 kg |
| Net weight | 2.15 kg |
| Īpašās funkcijas | Capacity: 17 Ah @ 20hr-rate to 1.75V per cell @ 25°C (77°F) |