CSB Battery Battery 12V 7.2Ah F1 | GP1272F1
- Preces kods: 456220
- EAN: 4772081010440
- MPN: GP1272F1
20.44€
Bez nodokļa: 16.89€
| Ražotājs | CSB Battery |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 151.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 2.334 kg |
| Palette Qty | 386 pcs |
| Gross weight | 2.59 kg |
| Net weight | 2.33 kg |
| Producer product name | GP1272F1 |
| Producer product family | Battery 12V 7.2Ah F1 |