SteelSeries Headphones accessory | Booster Pack | WOW Alliance
- Preces kods: 443191
- EAN: 5707119061254
- MPN: 60514
7.97€
Bez nodokļa: 6.59€
| Ražotājs | SteelSeries |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 129 mm |
| Gross height (mm) | 278 mm |
| Gross width (mm) | 19 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 77.2 g |
| Plastic (No PET) | 3.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.081 kg |
| Volume (m3) | 0.000681378 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2536 pcs |
| Gross weight | 0.1 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Producer product name | Booster Pack |
| Producer product family | Headphones accessory |
| Produkta krāsa | WOW Alliance |