Yealink Wireless Microphone for Video Conferencing System | VCM36-W
- Preces kods: 473687
- EAN: 6938818308725
- MPN: 1303143
332.75€
Bez nodokļa: 275.00€
| Ražotājs | Yealink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 184.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 112.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 488.00 g |
| Plastic (No PET) | 122.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.61 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 115 pcs |
| Gross weight | 8.68 kg |
| Net weight | 8.07 kg |
| Producer product name | VCM36-W |
| Producer product family | Wireless Microphone for Video Conferencing System |
| Citas funkcijas | Optimal HD Audio; Yealink Full Duplex Technology; Yealink Acoustic Echo Canceling; Yealink Noise Proof Technology; 6 m voice pickup range; Muting the microphone with touchpad; Can be used as an expansion microphone; Built-in 2450 mAh battery; Up to 12 hours of use time; Up to 7 days standby time; Frequency response: 100Hz to 8kHz |