Hercules | Djcontrol Mix Ultra WW | Speakers | Bluetooth
- Preces kods: 475896
- EAN: 3362934746421
- MPN: 4780942
147.74€
Bez nodokļa: 122.10€
| Ražotājs | Hercules |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skaļruņi | Yes |
| USB savienojamība | No |
| Producer product name | Djcontrol Mix Ultra WW |
| Gross depth (mm) | 397.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 67.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 213 pcs |
| Gross weight | 2.08 kg |
| Net weight | 1.86 kg |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | Yes |