myPhone 2220 (Black) Dual SIM 1.77" TFT 128x160/32MB/microSD/2G | myPhone
- Preces kods: 454870
- EAN: 5902983612469
- MPN: TEL000672
13.82€
Bez nodokļa: 11.42€
| Ražotājs | myPhone |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5988 pcs |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.07 kg |