Sunsystem | SWPN200 | Enameled Water Heater 200L with Heat Exchanger 1.9 m
- Preces kods: 464043
- EAN: 2000001354865
- MPN: SWPN200
598.95€
Bez nodokļa: 495.00€
| Ražotājs | Sunsystem |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BG |
| Producer product name | SWPN200 |
| Producer product family | Enameled Water Heater 200L with Heat Exchanger 1.9 m |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 1340.00 mm |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5600.00 g |
| Plastic (No PET) | 1400.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 0.42 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2 pcs |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 97.00 kg |
| Net weight | 90.00 kg |
| Īpašās funkcijas | With 1 heat exchanger; 50 mm solid non-removable; 10 bar |