Deye Inverter Hybrid LV 12kW 2MPPT | SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2
- Preces kods: 486262
- EAN: 2000001396872
- MPN: SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2
1 782.21€
Bez nodokļa: 1 472.90€
| Ražotājs | Deye |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 880 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 540 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.175824 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 37.20 kg |
| Net weight | 35.20 kg |
| Producer product name | SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2 |
| Režģa savienojums | Three-phasis |
| Maks. Efektivitāte | 97.6 % |
| ES efektivitāte | 97 % |
| Maks. PV ieejas spriegums | 800 V |
| MPPT skaits | 2 |
| Producer product family | Inverter Hybrid LV 12kW 2MPPT |