Deye ESS Home Solar Battery System 1kW 2kWh Main Module | AE-FS2.0-2H2
- Preces kods: 601973
- EAN: 2000001417935
- MPN: AE-FS2.0-2H2
343.40€
Bez nodokļa: 283.80€
| Ražotājs | Deye |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 540.00 mm |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 24.00 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Gross weight | 26.00 kg |
| Net weight | 25.00 kg |
| Producer product name | AE-FS2.0-2H2 |
| Producer product family | ESS Home Solar Battery System 1kW 2kWh Main Module |