Blaupunkt QLED TV | 43QBG6000S | 43 | Smart TV | Google TV | Black
- Preces kods: 496865
- EAN: 8594213441078
- MPN: 43QBG6000S
282.33€
Bez nodokļa: 233.33€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 636.00 mm |
| Gross width (mm) | 1060.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1520.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 8.80 kg |
| Net weight | 6.90 kg |
| Connectivity | HDMI, RF, USB, CI+ |
| Izmēri ar statīvu | 956.5 x 223 x 588.5 cm |
| Producer product name | 43QBG6000S |
| Producer product family | QLED TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 108 cm |
| Displeja diagonāle | 43 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S2 |