Blaupunkt 4K TV | 50UGC5500S | 50 | Smart TV | Google TV | UHD
- Preces kods: 496868
- EAN: 8594213440743
- MPN: 50UGC5500S
313.83€
Bez nodokļa: 259.36€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 134.00 mm |
| Gross height (mm) | 754.00 mm |
| Gross width (mm) | 1218.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 13.50 kg |
| Net weight | 11.00 kg |
| Connectivity | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Izmēri ar statīvu | 111.1 x 30.1 x 69.6 cm |
| Producer product name | 50UGC5500S |
| Producer product family | 4K TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 126 cm |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 50 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/C;DVB-T/T2/C/S/S2 |