Felco | Left-hand pruning shear | FELCO 16
- Preces kods: 416738
- EAN: 783929100647
- MPN: FELCO-16_FEL
51.01€
Bez nodokļa: 42.16€
| Ražotājs | Felco |
| Gross depth (mm) | 97 mm |
| Gross height (mm) | 34 mm |
| Gross width (mm) | 285 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 484.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.00093993 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Net weight | 0.29 kg |
| Tips | Shears |
| Producer product name | FELCO 16 |
| Producer product family | Left-hand pruning shear |