Model building and engraving set with MICROMOT drill/grinder 60/E
- Preces kods: 378567
- EAN: 4006274285156
- MPN: 28515_PRO
69.18€
Bez nodokļa: 57.17€
| Ražotājs | Proxxon MI |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 386.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00403 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Net weight | 1.35 kg |
| Producer product name | Model building and engraving set with MICROMOT drill/grinder 60/E |
| Citas funkcijas | Length: 220mm |
| Tukšgaitas ātrums | 5000-20000 RPM |
| Jauda | 40 W |
| Spriegums | 12-18 V |
| Svars | 230 g |