Brother BTAG-233 | Blue on White | Btag
- Preces kods: 458136
- EAN: 4977766835855
- MPN: BTAG233
6.12€
Bez nodokļa: 5.06€
| Ražotājs | Brother |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product name | BTAG-233 |
| Producer product family | Label Tape |
| Produkta krāsa | Blue on White |
| Lentes tips | Btag |