Logitech Mouse G305 black 910-005283 | Logitech
- Preces kods: 482862
- EAN: 5099206077836
- MPN: 910-005283
43.75€
Bez nodokļa: 36.16€
| Ražotājs | Logitech |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 55.10 g |
| PET | 1.90 g |
| Plastic (No PET) | 10.40 g |
| Tare other | 0.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6171 pcs |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.07 kg |