Logitech Mouse | M196 | Wireless | Bluetooth | Graphite
- Preces kods: 489208
- EAN: 5099206128330
- MPN: 910-007459
9.84€
Bez nodokļa: 8.13€
| Ražotājs | Logitech |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer product name | M196 |
| Producer product family | Mouse |
| DPI | 1000 |
| Ierīces tips | Wireless |
| Rullējamais ritentiņš | Scroll Wheel: 2D, mechanical; Line-by-line scrolling |
| Connection type | Bluetooth |
| Produkta krāsa | Graphite |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |