Logitech Business Webcam, 2MP, FHD 1080p, USB-A | BRIO 105
- Preces kods: 494588
- EAN: 5099206112520
- MPN: 960-001592
26.60€
Bez nodokļa: 21.98€
| Ražotājs | Logitech |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3375 pcs |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | BRIO 105 |
| Producer product family | Business Webcam, 2MP, FHD 1080p, USB-A |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Video rezolūcijas | 1920 x 1080 pikseļi |