Elite Screens AR90H-CLR3 Projection Screen, Fixed frame | Diagonal 100 " | 16:9
- Preces kods: 480765
- EAN: 6944904421513
- MPN: AR90H-CLR3
787.40€
Bez nodokļa: 650.74€
| Ražotājs | Elite Screens |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 3075.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4800.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Tare weight (kg) | 6.00 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 46.00 kg |
| Net weight | 40.00 kg |
| Producer product name | AR90H-CLR3 Projection Screen, Fixed frame |
| Diagonāle | 100 in |
| Attēla formāts | 16:9 |