Elite Screens
- Preces kods: 066943
- EAN: 6944904414065
- MPN: F84NWH
283.36€
Bez nodokļa: 234.18€
| Ražotājs | Elite Screens |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | Case Color Black W |
| Īpašās funkcijas | * MaxWhite 1.1 Gain material with standard black backing is durable and easy to clean* Easy to transport and set up for traveling* Features a simple telescoping support mechanism for variable height settings * Solid rotating floor support feet provides added stability* Wide projection viewing angle with 160° diffusion uniformity* Built-in carrying handle for enhanced mobility* Rugged aluminum casing protects the screen * 3/4" black top/side masking with adjustable bottom rise masking |
| Net weight | 8.70 kg |
| Gross weight | 11.30 kg |
| Plastic (No PET) | 64 g |
| Palette Qty | 27 pcs |