FSP Case | S110-B | Black | M-ATX Mid Tower
- Preces kods: 480475
- EAN: 4711498480408
- MPN: S110-B
30.21€
Bez nodokļa: 24.97€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 402.00 mm |
| Gross width (mm) | 245.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 42 pcs |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Net weight | 3.70 kg |
| Producer product name | S110-B |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | M-ATX Mid Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Paplašinājumu sloti | 4 |
| Diskdziņa nišas | 1 x 2.5"; 2 x 3.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |