EnerGenie | 2-port USB car charger | EG-U2C2A-CAR-02
- Preces kods: 327736
- EAN: 8716309115674
- MPN: EG-U2C2A-CAR-02
1.65€
Bez nodokļa: 1.36€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | EG-U2C2A-CAR-02 |
| Producer product family | 2-port USB car charger |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.000592 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Gross depth master carton | 390.00 mm |
| Gross height master carton | 250.00 mm |
| Gross width master carton | 338.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 10.00 pcs |
| Net weight master carton | 2.32 kg |
| Palette Qty | 2919 pcs |
| Tare weight master carton | 2.65 kg |
| PET | 30.00 g |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Net weight | 0.019 kg |
| Connectors | USB |
| Citas funkcijas | Intelligent over-current, over-voltage |
| Savietojamība | For most smartphones and tablets |
| Produkta krāsa | Black |
| Īssavienojuma aizsardzība | Yes |
| Ieejas spriegums | 12-24 V V |
| Izejas strāva | 2.1 A |
| USB portu skaits | 2 |
| Savienotājs(i) | Vehicle cigarette lighter socket |