ADATA | C008 | 32 GB | USB 2.0 | White/Blue
- Preces kods: 073867
- EAN: 4718050609666
- MPN: AC008-32G-RWE
6.21€
Bez nodokļa: 5.13€
| Ražotājs | ADATA |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Produkta krāsa | White/Blue |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Producer product name | C008 |
| USB nepieciešams | Yes |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 98/2000/XP/V |
| Minimālās sistēmas prasības | Windows®: 98/98SE/ME/2000/XP/Vista™/7 or later Mac®: OS 9.0 or later Linux™: Kernel 2.4 or later |
| Dimensijas (WxDxH) | 59.95 x 19.83 x 8.85mm (LxWxH) mm |
| Svars | 10 g |
| Platums | 1.95 cm |
| Augstums | 5.9 cm |
| Dziļums | 5.96 cm |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Tips | USB Flash Drive |
| Citas funkcijas | * Easy Thumb Activated Capless Design* Graceful and Minimalist Design* Smart Power :The Means for Total Protection |
| Net weight | 0.005 kg |
| Materiāls | Plastic |
| Gross weight | 0.015 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.00015249 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 102 mm |
| Gross width (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 5666 pcs |