ADATA | C008 | 64 GB | USB 2.0 | Black/Red
- Preces kods: 084718
- EAN: 2000000288628
- MPN: AC008-64G-RKD
6.33€
Bez nodokļa: 5.23€
| Ražotājs | ADATA |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Produkta krāsa | Black/Red |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Producer product name | C008 |
| USB nepieciešams | Yes |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 98/2000/XP/V |
| Dimensijas (WxDxH) | 59.6 x 19.5 x 9.5mm (L x W x H) mm |
| Svars | 10 g |
| Platums | 1.95 cm |
| Augstums | 5.9 cm |
| Dziļums | 5.96 cm |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Tips | USB Flash Drive |
| Net weight | 0.012 kg |
| Materiāls | Plastic |
| Gross weight | 0.02 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 15026 pcs |